EUROM SAFE-T-HEATER 2000
- Model: 341850
De Eurom Safe-t-Heater 2000 is een kleine, krachtige keramische kachel. Daarnaast heeft de Safe-t-Heater 2000 een thermostaat en 2 instelmogelijkheden: 1000-2000 Watt. Bovendien heeft de kachel een zwenkfunctie om ruimtes snel te verwarmen.
De kachel is voorzien van een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging. Hierdoor is deze kachel makkelijk en veilig in gebruik.
De kachel is voorzien van een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging. Hierdoor is deze kachel makkelijk en veilig in gebruik.
| Vermogen | 2000 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Zwenkfunctie | ja |
| Thermostaat | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 15,8 x 19,7 x 31,5 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Garantie | 3 jaar |
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€ 46,00
De Eurom Safe-t-Heater 2000 is een kleine, krachtige keramische kachel. Daarnaast heeft de Safe-t-Heater 2000 een thermostaat en 2 instelmogelijkheden: 1000-2000 Watt. Bovendien heeft de kachel een zwenkfunctie om ruimtes snel te verwarmen.
De kachel is voorzien van een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging. Hierdoor is deze kachel makkelijk en veilig in gebruik.
De kachel is voorzien van een thermostaat, omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging. Hierdoor is deze kachel makkelijk en veilig in gebruik.
| Vermogen | 2000 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Zwenkfunctie | ja |
| Thermostaat | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 15,8 x 19,7 x 31,5 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Garantie | 3 jaar |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00


