MASTER ELEKTRISCHE HEATER B 9 EPB 9KW
- Model: 4696042
Master Elektrische Heater B 9 EPB 9KW Master Elektrische Heater B 9 EPB 9KW
| Model | Elektrische kachel / heater |
| Aantal vermogensstanden | 2 |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 320 Millimeter |
| Werkingsprincipe | Elektrisch |
| Verwarmingscapaciteit | 4.5 Kilowatt |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Diepte | 410 Millimeter |
| Breedte | 420 Millimeter |
| Aansluitspanning | 400 V Volt |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Verwarmingscapaciteit totaal | 9 kW |
| Luchthoeveelheid | 800 Kubieke meter per uur |
| Max. te verwarmen ruimte | 800 Kubieke meter |
| Met ventilatorregeling | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Voorziening voor externe thermostaat | Nee |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Voorziening voor luchttransportslang | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€ 299,00
Master Elektrische Heater B 9 EPB 9KW Master Elektrische Heater B 9 EPB 9KW
| Model | Elektrische kachel / heater |
| Aantal vermogensstanden | 2 |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 320 Millimeter |
| Werkingsprincipe | Elektrisch |
| Verwarmingscapaciteit | 4.5 Kilowatt |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Diepte | 410 Millimeter |
| Breedte | 420 Millimeter |
| Aansluitspanning | 400 V Volt |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Verwarmingscapaciteit totaal | 9 kW |
| Luchthoeveelheid | 800 Kubieke meter per uur |
| Max. te verwarmen ruimte | 800 Kubieke meter |
| Met ventilatorregeling | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Voorziening voor externe thermostaat | Nee |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Voorziening voor luchttransportslang | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00
