EUROM CK 501 R
- Model: 6820785
De Eurom CK501R is een kleine, energiezuinige vorstbeveiliger die een vermogen heeft van maximaal 500 Watt. De CK501R heeft een thermostaat zodat de temperatuur in de ruimte op het juiste niveau blijft. De veiligheid zit goed met de ingebouwde omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
| Vermogen | 500 W |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | weerstanddraad |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 11 x 29 x 27,5 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Bijzonderheden | vorstbeveiliging stand |
| Garantie | 3 jaar |
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€ 19,95
De Eurom CK501R is een kleine, energiezuinige vorstbeveiliger die een vermogen heeft van maximaal 500 Watt. De CK501R heeft een thermostaat zodat de temperatuur in de ruimte op het juiste niveau blijft. De veiligheid zit goed met de ingebouwde omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
| Vermogen | 500 W |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | weerstanddraad |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 11 x 29 x 27,5 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Bijzonderheden | vorstbeveiliging stand |
| Garantie | 3 jaar |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00


