EUROM SAFE-T-FANHEATER 2000
- Model: 350623
De Eurom Safe-t-Fanheater 2000 is een kleine, krachtige ventilatorkachel met een maximaal vermogen van 2000 Watt. Deze kachel heeft een thermostaat en 3 standen (ventileren – 1000 – 2000 Watt). Met behulp van de ventilator kan de Safe-t-Fanheater de warme lucht snel door de ruimte verplaatsen.
| Vermogen | 2000 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | weerstanddraad |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof |
| Afmeting | 13 x 18,4 x 24 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | 3 jaar |
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€ 19,95
De Eurom Safe-t-Fanheater 2000 is een kleine, krachtige ventilatorkachel met een maximaal vermogen van 2000 Watt. Deze kachel heeft een thermostaat en 3 standen (ventileren – 1000 – 2000 Watt). Met behulp van de ventilator kan de Safe-t-Fanheater de warme lucht snel door de ruimte verplaatsen.
| Vermogen | 2000 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | weerstanddraad |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof |
| Afmeting | 13 x 18,4 x 24 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | 3 jaar |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00


