EUROM SAFE-T-HEATER 1500
- Model: 3906619
De Eurom Safe-t-Heater 1500 is een kleine, krachtige keramische kachel. Zo heeft de Safe-t-Heater 1500 een thermostaat en 3 standen: 500 (eco) – 1000 – 1500 Watt. Omdat deze kachel een eco-stand heeft is de Safe-t-Heater 1500 ook erg geschikt voor op de camping.
De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel de ruimte op te warmen met behulp van de zwenkfunctie.
De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel de ruimte op te warmen met behulp van de zwenkfunctie.
| Vermogen | 1500 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Zwenkfunctie | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 17 x 20 x 26 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Bijzonderheden | eco-stand, indicatielampje |
| Garantie | 3 jaar |
- Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 35,95
De Eurom Safe-t-Heater 1500 is een kleine, krachtige keramische kachel. Zo heeft de Safe-t-Heater 1500 een thermostaat en 3 standen: 500 (eco) – 1000 – 1500 Watt. Omdat deze kachel een eco-stand heeft is de Safe-t-Heater 1500 ook erg geschikt voor op de camping.
De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel de ruimte op te warmen met behulp van de zwenkfunctie.
De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel de ruimte op te warmen met behulp van de zwenkfunctie.
| Vermogen | 1500 W |
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Zwenkfunctie | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Afmeting | 17 x 20 x 26 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Bijzonderheden | eco-stand, indicatielampje |
| Garantie | 3 jaar |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00




