REHEAT PTC FAN HEATER 220-240V/50HZ 3KW
- Model: 11202832
Reheat PTC Fan Heater 220-240V/50Hz 3KW Reheat PTC Fan Heater 220-240V/50Hz 3KW
| Breedte | 135 Millimeter |
| Model | Elektrische kachel / heater |
| Diepte | 179 Millimeter |
| Hoogte | 216 Millimeter |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Kleur | Oranje |
| Opgenomen vermogen | 3 Kilowatt |
| Werkingsprincipe | Elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 V Volt |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Verwarmingscapaciteit totaal | 3 kW |
| Met wieltjes | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Met ventilatiestand | Ja |
- Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 45,95
Reheat PTC Fan Heater 220-240V/50Hz 3KW Reheat PTC Fan Heater 220-240V/50Hz 3KW
| Breedte | 135 Millimeter |
| Model | Elektrische kachel / heater |
| Diepte | 179 Millimeter |
| Hoogte | 216 Millimeter |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Kleur | Oranje |
| Opgenomen vermogen | 3 Kilowatt |
| Werkingsprincipe | Elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 V Volt |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Verwarmingscapaciteit totaal | 3 kW |
| Met wieltjes | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Met ventilatiestand | Ja |
PW 360
€ 479,00
EGO ACCU BA2240T 4,0 AH 56 VOLT ACCU
€ 224,00
EGO ACCU BA1400T 2,5 AH 56 VOLT ACCU
€ 139,00
EGO RUGSPUIT BSP3500E
€ 399,00
EGO VERTICUTEERDEEL DA1400
€ 249,00